Kalendarz imprez

czerwca 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Kolejność przesłuchań - 10.01.2014 (piątek) - XXIV REGIONALNY KONKURS KOLĘD-BORONÓW 2014 PDF Drukuj Email

piątek - godz. 16:00 - sala widowiskowa GOK

 

1. Nicol Ledwig – ZPO Boronów
2. Julia Głowocz – ZPO Boronów
3. Emilia Sojka - ZPO Boronów
4. Marcelina Caban – SP w Nieradzie
5. Laura Brzeska – SP w Nieradzie
6. Miłosz Caban – SP w Nieradzie
7. Małgorzata Jasińska – SP w Nieradzie
8. Karolina kamińska – SP w Nieradzie
9. Nadia Kaszuba – Centrum Edukacji „CEDUŚ” w Knurowie
10. Bartłomiej Kaszuba – Centrum Edukacji „CEDUŚ” w Knurowie
11. Natalia Maj – SP im. H. Sienkiewicza w Rzerzęczycach
12. Anna Maj – Zespół Szkól w Rzerzęczycach
13. Weronika Pieklak – Klub „Bakcyl” SM „HUTNIK” w Sosnowcu
14. Alicja Gajda – Klub „Bakcyl” SM ‘HUTNIK” w Sosnowcu
15. Kinga Skiba – SP im. J. Lompy w Lubszy
16. Julia Floryszczyk – GOK im. J. Gniatkowskiego w Poraju
17. Karolina Szmuc – GOK im. J. Gniatkowskiego w Poraju
18. Marcelina Kocjan – GOK im. J. Gniatkowskiego w Poraju
19. Sandra Floryszczyk – GOK im. J. Gniatkowskiego w Poraju
20. Bartosz Kluza – Zespól Szkól w Czarnym Lesie
21. Julia Szulc – Zespół Szkól w Czarnym Lesie
22. Wiktora Sobotniak - Zespół Szkół w Czarnym Lesie
23. Karolina Wrzalik – Zespół Szkół w Czarnym Lesie
24. Karolina Kluza - Zespół Szkół w Czarnym Lesie
25. Olga Górnicka – SP Nr 1 w Częstochowie
26. Łukasz Gawęda - Zespół Szkół w Czarnym Lesie
27. Julia Bojur – Zawady
28. Natalia Pabiś – GOK Wręczyca Wielka
29. Kinga Hyra - GOK Wręczyca Wielka
30. Anna Drynda – Gimnazjum Nr 3 w Częstochowie
31. Jakub Bagrincew - ZS im. H. Sienkiewicza w Konopiskach
32. Paweł Bagrincew - ZS im. H. Sienkiewicza w Konopiskach
33. Weronika Janczyk – GCKIiR w Poczesnej
34. Julia Lisoń – I LO im. H. Paderewskiego w Knurowie
35. Natalia Gołda – GOK Mykanów
36. Julia Niemczyk – GOK Mykanów
37. Miłosz Gołda- GOK Mykanów
38. Zuzanna Efemberg – GOK Mykanów
39. Aleksandra Gołda – GOK Mykanów
40. Adam Sikorski – GOK Mykanów
41. Patrycja Wojsyk – GOK Boronów
42. Martyna Wojsyk – GOK Boronów
43. Karina Badura – GOK Boronów
44. Hanna Hanulok – GOK Boronów
45. Agnieszka Matejka – GOK Boronów
46. Paulina Pająk – GOK Boronów

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 103 gości 

Losowe zdjęcie

Quest

BIP