Kalendarz imprez

listopada 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Przesłuchania - 14.01.2016 (czwartek) - XXVI REGIONALNY KONKURS KOLĘD-BORONÓW 2016 PDF Drukuj Email

czwartek - godz. 16:00 - sala widowiskowa GOK

 

I kategoria wiekowa - 6-9 lat

1.    Inga Gasiak - SP Lubsza
2.    Weronika Więcek - SP Lubsza
3.    Justyna Piełot - GOK Boronów
4.    Kacper Prokop - ZPO Boronów
5.    Zuzanna Kożuch - ZPO Boronów
6.    Nicol Ledwig - ZPO Boronów
7.    Patrycja Wojsyk - GOK Boronów
8.    Natalia Froch - SP w Nieradzie
9.    Marcelina Caban - SP w Nieradzie
10.    Nadia Gołda - GOK Mykanów
11.    Laura Pikuła - GOK Mykanów
12.    Alicja Szymańska - Osiedlowy  Klub "BAKCYL " Sosnowiec
13.    Maja Rozpondek - SP w Starym Kocinie
14.    Hanna Borys - Siemianowickie Centrum Kultury
15.    Judyta Czernik - Siemianowickie Centrum Kultury
16.    Magdalena Żak - Siemianowickie Centrum Kultury
17.    Karolina Filipczuk - Siemianowickie Centrum Kultury
18.    Antoni Sosnowski-
19.    Kacper Przybylski - Stow. Wspierania Edukacji Artyst.  "AKORD" Częstochowa

II  kategoria wiekowa - 10-12 lat

1.    Zuzanna Lemantowicz - Siemianowickie Centrum Kultury
2.    Julia Jurczak - Siemianowickie Centrum Kultury
3.    Julia Syrkiewicz - Siemianowickie Centrum Kultury
4.    Martyna Czernik - Siemianowickie Centrum Kultury
5.    Roksana Kontny - Siemianowickie Centrum Kultury
6.    Natalia Maj -  SP w Rzerzęczycach
7.    Alicja Smak - SP w Lubszy
8.    Julia Niemczyk - GOK Mykanów
9.    Miłosz Gołda - GOK Mykanów
10.    Zuzanna Bryk - PMDK im. H.Jordana Tarnowskie Góry
11.     Milena Muszczek -
12.    Anna Kulska - Stow. Wspierania Edukacji Artyst.  "AKORD" Częstochowa
13.    Zuzanna Karpińska - Zespół Szkół we Wrzosowej
14.    Klaudia Ujma - Zespół Szkół we Wrzosowej
15.    Julia Dobosz - - Stow. Wspierania Edukacji Artyst.  "AKORD" Częstochowa
16.    Zuzanna Machoń - SP nr 48 Częstochowa
17.    Milena Siwek -
18.    Jakub Szymczak - SP w Skrzydlowie
19.    Laura Grabarczyk- SP w Zawadzie

III  kategoria wiekowa - 13- 15 lat

1.    Alicja Gajda - Osiedlowy Klub "BAKCYL"  Sosnowiec
2.    Anna Maj -  Gimnazjum w Rzerzęczycach
3.    Joanna Piura - MDK "Batory" w Chorzowie
4.    Urszula Gauza - MDK "Batory" w Chorzowie
5.    Anna Morawiec - Siemianowickie Centrum Kultury
6.    Julia Muc           - Siemianowickie Centrum Kultury
7.    Zuzanna Krupa -  Siemianowickie Centrum Kultury
8.    Karolina Sidek -  Siemianowickie Centrum Kultury
9.    Natalia Siekierka -Pałac Młodzieży w Katowicach
10.    Dominika Dybich- Pałac Młodzieży w Katowicach
11.    Aleksandra Szymanek - Gimnazjum Borowno
12.    Zuzanna Niewiadomska - PMDK im. H.Jordana Tarnowskie Góry
13.    Aleksandra Dziubek - ZS w Skrzydlowie
14.    Karolina Bajor - ZS w Skrzydlowie
15.    Piotr Woldan - ZS w Zawadzie
16.    Anna Drynda - Częstochowa
17.    Marta Walos
18.    Jakub Morawiec- GCKiR w Konopiskach
19.    Julia Sowa - Gimnazjum Boronów
20.    Magdalena Smol - Gimnazjum Boronów

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Losowe zdjęcie

Quest

BIP