Kalendarz imprez

listopada 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Przesłuchania - 11.01.2018 (czwartek) - XXVIII REGIONALNY KONKURS KOLĘD-BORONÓW 2018 PDF Drukuj Email

1. Emilia Brodziak - O gwiazdo Betlejemska

kategoria I  6-9  lat
1.    Kamila Smol - Lulajże Jezuniu
2.    Sonia Cierpioł - Dzisiaj w Betlejem
3.    Emilka Świąć - Cicha Noc
4.    Nikodem Trąbczyński- Przybieżeli do Betlejem pasterze
5.    Jagoda Kopyciok - Jezus malusieńki
6.    Zofia Chrzęstek - Wśród nocnej ciszy
7.    Oliwia Sieja - Hola, hola pasterze z pola
8.    Milena Bąk - Oj, maluśki, maluśki
9.    Wiktoria Harabas - Mędrcy świata monarchowie
10.    Daniel Rachwalik - Przybieżeli do Betlejem
11.    Hanna Borys - Lulajże Jezuniu
12.    Julia Kurczyńska - Gdy śliczna panna
13.    Małgorzata Grajek - Wśród nocnej ciszy
14.    Natalia Kulka - Lulajże Jezuniu
15.    Zuzanna Załucka - Anioł pasterzom mówił
16.    Natalia Lemantowicz - Hej w dzień narodzenia
17.    Julia Wilk - Gdy śliczna Panna
18.    Julia Kozioł- Oj, Maluśki
19.    Alicja Szymąńka - Do szopy, do szopy wszyscy
20.    Julia Jończyk - Zaśnij dziecino
21.    Julia Sambór - Jezusa narodzonego
22.    Szymon Hubalek - Mędrcy świata
23.    Antonina Smykal - Z narodzenia Pana
24.    Amelia Grabarczyk - Gdy śliczna Panna
25.    Amelia Sojka -  Hola, hola pasterze z pola
26.    Julia Kalbarczyk - Cicha noc
27.    Maja Wudecka - Przybieżeli do Betlejem
28.    Michalina Domagała - Gdy śliczna Panna
29.    Klaudia Burza - W żłobie leży
30.    Maja Suchecka - Gdy się Chrystus rodzi
31.    Wiktoria Radło - Wśród nocnej ciszy

kategoria II - 10-12 lat
1.    Amelia Domagała - Lulajże Jezuniu
2.    Wiktoria Sikora    - Mizerna cicha
3.    Kinga Nabiałek    - Lulajże Jezuniu
4.    Nikola Mysłek - Bóg się rodzi
5.    Zuzanna Smykal - Mizerna cicha
6.    Nadia Gołda - O gwiazdo betlejemska
7.    Oliwia Świąć - Gdy śliczna Panna
8.    Oliwia Stobiecka - Oj, maluśki, maluśki
9.    Laura Grabarczyk - Nie było miejsca dla Ciebie
10.    Kamila Szopka - Przybieżeli do Betlejem
11.    Julia Mańka    - Zaśnij dziecino
12.    Paulina Rożek - Dlaczego dzisiaj
13.    Oliwia Elzner - Wesołą nowinę
14.    Maria Sitko - Hej, w dzień narodzenia
15.    Zuzanna Bryk - Mizerna cicha
16.    Natalia Łukasik - Jezus malusieńki
17.    Judyta Czernik - Ach ubogi żłobie
18.    Pola Szcześniewska - Nie było miejsca dla Ciebie
19.    Marcelia Caban -Do szopy, do szopy
20.    Radosław Gembała - Przybieżeli do Betlejem
21.    Sandra Harabas - Do szopy, do szopy
22.    Zuzanna Lemantowicz - Mizerna cicha
23.    Nadia Alberska - Wśród nocnej ciszy
24.    Natalia Ochmańska - A wczora z wieczora
25.    Nadia Trąbczyńska - Zaśnij dziecino
26.    Patrycja Sinnicka - Pójdźmy wszyscy do stajenki
27.    Julia Iwanicka - Lulajże Jezuniu
28.    Amelia Banasik - Nie było miejsca dla Ciebie
29.    Anna Majchrzak - Cicha Noc
30.    Bartosz Bąk - Nie było miejsca dla Ciebie
31.    Karolina Rachwalik - Hola, hola pasterze z pola
32.    Kacper Przybylski - Cicha noc
33.    Zuzanna Kożuch - Z narodzenia Pana
34.    Patrycja Wojsyk - Nowy rok bieży
35.    Justyna Piełot - Jam jest dudka
36.    Natalia Cierpiał -  Gdy śliczna Panna
37.    Julia Szulc - Z narodzenia Pana

W związku z dużą ilością zgłoszeń w kategorii I i II jesteś zmuszeni kategorię III  13-15 lat przenieść na 12 stycznia na godzinę 16.00, za co serdecznie wykonawców zgłoszonych do tej kategorii wiekowej przepraszamy. W przypadku przesłuchań w Konkursie  Kolęd  w Będzinie odbywających się w tym samym terminie prosimy o kontakt telefoniczny. 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Losowe zdjęcie

Quest

BIP