Kalendarz imprez

grudnia 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

Lista uczestników zakwalifikowanych do Koncertu Galowego Laureatów XXX Międzywojewódzkiego Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych, Muzyczno – Wokalnych i Solistów

„INTERPRETACJE –BORONÓW 2016”

 

1. Justyna Piełot- GOK Boronów -" Drzwi do kariery"

2. Emilia Świąć - GOK Mykanow - "Laleczka z saskiej porcelany"

3. Julia Kalbarczyk - MDK Lubliniec - "Drzwi do kariery"

4. Natalia Ochmańska -Kłobuck -" Lubię wracać tam gdzie byłam"

5. Natalia Trąbczyńska - SP Nr 40 Cz-wa - " Malagenia"

6. Amelia Cierpioł - SP NR 31 Cz-wa -" Znów wędrujemy"

7. Zuzanna Niewiadomska - PMDK Tarnowskie Góry- "Dobranoc Panowie"

8. Kinga Hyra -GOK Wręczyca Wielka - " Zostań"

9. Aleksandra Orłowska - PMDK Tarnowskie Góry- "A to co mam"

10. Magdalena Smol - GOK Boronów -" Gram o wszystko"

11. Magdalena Toma - PMDK Tarnowskie Góry- "Matka Natalya od Aniołow"

12. Sylwia Majchrzak - GOK Wręczyca Wielka - "Nie mogę spać"

13. Elżbieta Jatulewicz - GOK Poraj - Mix piosenek Marii Koterbskiej

14. zespół wokalny "SZANSA" - PMDK Tarnowskie Góry- "Jaki piękny świat"

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy wszystkich laureatów o przesłanie pocztą elektroniczną informacji o sobie  i swoich osiągnięciach do środy 22 listopada 2017 r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Wszyscy laureaci zobowiązani są do przyjazdu 2 grudnia na godzinę 10.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Boronowie celem przeprowadzenia próby generalnej

i warsztatów z zespołem muzycznym.

Koncert Galowy Laureatów odbędzie się 3 grudnia 2017 roku o godzinie 17.00 w sali widowiskowej GOK.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozostali wyróżnieni przez jury :

1. Anna Majchrzak - GOK Wręczyca Wielka

2. Kacper Przybylski - Częstochowa

3. Kamila Szopka - MDK Lubliniec

4. Zuzanna Janus - Babienica

5. Laura Grabarczyk - Zawada

6. Julia Sowa - ZPO Boronów

7. Paulina Pająk - GOK Boronów

8. zespół wokalny- Szalona Piątka Plus - GOK Poraj

9. duet : Aga i Paula - GOK Boronów

 

 
Pomoc finansowa z funduszu Unii Europejskiej PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Kultury otrzymał pomoc finansową z funduszu Unii Europejskiej na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na realizację projektu na obszarze objętym LSR realizowanym przez LGD Bractwo Kuźnic z siedzibą w Poczesnej, do którego należy również nasz gmina. Projekt nosi tytuł: „Dożynki Powiatu Lublinieckiego w Gminie Boronów – kultywowanie rolniczych tradycji wspólnego świętowania zakończenia żniw” której celem jest: zachowanie tradycji i obrzędów wspólnego świętowania zakończenia żniw poprzez wzmocnienie tożsamości z regionem, zachowanie kulturowych wartości lokalnych.

Kwota dofinansowania wynosi 28.000,00 złotych. Operacja realizowana jest z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013.

 

Gminny Ośrodek Kultury otrzymał pomoc finansową z funduszu Unii Europejskiej na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na realizację projektu na obszarze objętym LSR realizowanym przez LGD Bractwo Kuźnic z siedzibą w Poczesnej, do którego należy również nasz gmina. Projekt nosi tytuł: ”Tradycje dożynkowe w Gminie Boronów – wielopokoleniowe rodzinne spotkania integracyjne”, którego celem jest zachowanie dziedzictwa kulturowego wsi, zachowanie tradycji wspólnego świętowania zakończenia żniw i przekazanie tej tradycji młodemu pokoleniu. Wysokość dotacji wyniosła 25.000,0 PLN.

 

Gminny Ośrodek Kultury otrzymał pomoc finansową z funduszu Unii Europejskiej na realizację operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na realizację projektu na obszarze objętym LSR realizowanym przez LGD Bractwo Kuźnic z siedzibą w Poczesnej, do którego należy również nasz gmina. Projekt nosi tytuł ”Z historią w daleką podróż do Hollywood„ – której celem jest włączenie młodzieży w życie społeczne gminy, zainteresowanie ich przeszłością i otwarcie na różnice kulturowe poprzez aktywny udział w przedsięwzięciach zawartych w projekcie, kończącym się wspólnym podsumowaniem w formie imprezy plenerowej o charakterze kulturalno-rozrywkowym. Wysokość dofinansowania wynosi - 25.000,00.

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Losowe zdjęcie

Quest