Drodzy uczniowie, nadszedł upragniony dzień- zakończenie roku szkolnego i WAKACJE! Życzymy Wam oraz Waszym nauczycielom wspaniałego, bezpiecznego wypoczynku. Wracajcie do nas na zajęcia we wrześniu z nową energią i pomysłami!
Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *
Adres email *
Witryna internetowa
Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.
Dodstosuj stronę